Na rodzimym rynku aż roi się od wyrobów stricte przemysłowych, z których to korzystać mogą przedsiębiorcy i właściciele fabryk oraz zakładów przemysłowych pragnący zmodernizować lub zwiększyć efektywność swoich działalności gospodarczych. Na długiej liście takich wyrobów, poza dedykowanymi poszczególnym gałęziom gospodarki urządzeniom, maszynom, czy też modułom kontrolnym znajdują się także kable. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, byśmy wspierali zagraniczne marki dostarczające okablowanie, jednakże uważamy, że szczególnie w dobie obecnego kryzysu kluczowym może okazać się powierzenie swoich oszczędności polskim producentom, takim jak na przykład Zakłady Kablowe Bitner. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na taki krok?

Zakłady Kablowe BITNER

Na korzyść rzeczonego przedsiębiorstwa przemawia przede wszystkim jego wieloletnie doświadczenie na rodzimym rynku. Dość powiedzieć, że Bitner zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości kabli do różnorakich zastosowań już od 1996 roku. Liczba oferowanych przez firmę wyrobów powiększała się z każdym rokiem, by w chwili obecnej sięgnąć spektakularnych 20 tysięcy pozycji katalogowych! Jest więc z czego wybierać jeżeli chodzi o jakość wykonania produktu, jego grubość, długość, czy w końcu materiał z którego powstaje. Możemy także zagwarantować, że wszystkie oferowane kable przeszły rygorystyczne testy pozwalające na potwierdzenie ich ponadprzeciętnej wydajności, żywotności i odporności na działanie czynników zewnętrznych. Nie może być w tym przypadku mowy o zastosowaniu suboptymalnych surowców czy materiałów stwarzających zagrożenie dla życia – to właśnie dzięki tej dbałości o doskonałą jakość produktu finalnego rzesza konsumentów żywo zainteresowanych regularnym nabywaniem okablowania bezpośrednio z Zakładów Bitner nieprzerwanie się powiększa!

Przedsiębiorstwo uzyskało także certyfikaty potwierdzające bardzo wysoką jakość zarządzania produkcją oraz utrzymanie na zadowalającym poziomie oferowanych klientom dóbr. Fakt ten potwierdzają między innymi certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015. Pomimo stale zmieniającej się sytuacji na rynku, Bitner dokłada wszelkich starań, by zapewnić wysoką konkurencyjność swoich wyrobów również w kwestii cenowej – zaręczamy, że niezwykle trudno będzie znaleźć w ofercie zarówno sklepów stacjonarnych jak i tych świadczących swoje usługi w Internecie okablowanie dostępne na lepszych warunkach niż ma to miejsce właśnie w przypadku firmy Bitner.

W omawianym zakładzie pracuje w chwili obecnej ponad pięćset wykwalifikowanych osób, które to wykonują powierzone im zadania na ponad 32 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Synergia licznej załogi z najnowocześniejszymi urządzeniami pozwala na stałe podnoszenie standardów jakości, udoskonalanie obecnego portfolio, jak również poszerzanie go o coraz to nowe rodzaje kabli i akcesoriów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zakładu, a także do składania zamówień online jak i bezpośrednio na wysoce wydajne oraz doskonale spełniające swoją rolę kable!